O blogu

zdrowie medycyna

Informacje o blogu

Zdrowie – Medycyna to blog w pełni poświęcony aktywnemu stylowi życia. Poruszana tu tematyka jest bardzo szeroka, ponieważ mam wszechstronne zainteresowania. Staram się, aby pojawiające się tutaj artykuły były najwyższej jakości pod  względem merytorycznym, jak i gramatycznym. Medycyna jest moją pasją od najmłodszych lat, dlatego wierzę w ciągły rozwój oraz pracę nad samym sobą. Staram się uczęszczać na kursy z zakresu zdrowia, sportu, suplementacji oraz farmacji. Wszystko po to, by moje posty były oparte na wiedzy nie tylko książkowej, ale i doświadczeniu.  Co więcej mogę powiedzieć? Inspiruje mnie otaczający nas świat oraz najnowsze dokonania, jak również postęp technologiczny, dzięki któremu życie staje się łatwiejsze oraz zdrowsze. Mój blog zawiera treści, dotyczące profilaktyki, metod leczenia, dbania o urodę i kondycję fizyczną oraz innymi podobnymi tematami.

Treści poświęcone są:

zdrowiu – moją pasją jest aktywny styl życia. Sama jestem absolwentką kursów instruktora fitness. Na co dzień staram się stawiać czoła wszystkim przeciwnością losu i z uśmiechem iść przez życie. W tym celu pomaga mi codziennie uwalniana dawka endorfin.

medycynie – pamiętam, że odkąd byłam małym dzieckiem uwielbiałam przesiadywać z mamą w aptece i przyglądać się, jak stworzy leki niczym czarodziejka, odczytując recepty niczym magiczne zaklęcia, a jak wiadomo każdą dziewczynkę to fascynuje.

uroda – jak każda kobieta uwielbiam o siebie dbać. Fascynuje mnie proces powstawania naturalnych kosmetyków oraz walka z różnymi chorobami za pomocą tak zwanych super foods. Często uczestniczę w różnego rodzaju warsztatach, dzięki którym poszerzam swoją wiedzę z tego obszaru. Na swoim blogu często dzielę się zdobytą w ten sposób wiedzę.

dietetyka – dietetyka to jedna z dziedzin mojego życia, do której przywiązuję ogromną wagę. Staram się jeść zdrowo i zróżnicowanie, tak by każdego dnia dostarczyć swojemu organizmowi maksymalną dawkę witamin oraz minerałów, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wierzę, że jesteśmy tym, co jemy, więc należy dbać o nasze ciało codziennie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.